Mağaza Ürün Koruma...
Mağazanızdaki ürünlerinizin çalınmasını engellemek için profosyonel güvenlik etiket ve alarmlar.Mağaza, Market ve alışveriş merkezlerindeki ürünlerinizi hırsızlıktan korumanızın en ekonomik yolu. Elektronik barkod ve manyetik etiketler.

Mağazanızdaki hırsızlık olaylarının önüne geçemiyorsanız Radyo Frekanslı koruma sistemi ile firmamız ürünlerinizin korumasını sağlasın kısa zamanda sistem kendisini bedavaya getirsin.

Alış veriş ortamındaki hırsızlıklar korunmadığınız sürece cironuzdan yüksek miktarda pay almaya devam ederler, yapılan araştırmaların sonuçlarına göre hırsızlık yapılıp güvenlik sistemi sağlanmayan mağazalarda hırsızlık olayları devamlı artış göstermektedir. Hırsızın güvenli ortamı haline gelen iş yeriniz hırsız tarafından devamlı takip edilerek her geçen gün daha fazla talep görmektedir.

Ürün Koruma Ekipmanları ve Özellikleri:
Radyo Frekanslı çıkış kontrol antenleri.

Mağaza içerisinde güvenlik etiketi veya barkodu takılmış ürünlerin hırsız tarafından dışarıya çıkarılması esnasında alarm vererek hırsızı yakalatır. Antenlerin ihtiyaca göre çeşitleri mevcuttur.
Elektornik Barkod Etiketi radyo frekenslı

Ürün güvenliğinde en çok talep gören üründür. Barkodun küçük olması görünmesini zorlaştırır, ayrıca barkodun çeşitli boyutu ve plastik, kağıt ve şeffaf olanları mevcuttur.


Radyo Frekanslı ve Manyetik Etiketler

Bu ürün çoğunlukla giysi ve ayakkabı mağazaları tarafından tercih edilmektedir. Etiketlerin ürün özlelliklerine göre çeşitli tipleri ve boyutları bulunmaktadır.Şişe Güvenlik Etiketleri

Ürün genellikle değerli içecek şişelerinin güvenliğinde kullanılmaktadır.

CD ve DVD Koruyucu Kaplar

Cd veya dv lerin üzerine kilitlenerek çalınmasını engeller.

Deaktivatörler

Satışı yapılan ürünlerin üzerinden koruma etiketlerini çıkartır ve elektronik barkodların devrelerini kapatır, çıkış kapısında ürün alarm vermez.

Mekanlarınızın güvenliği için bizi arayınız Tel: 0212 220 12 45 Fax: 0212 220 12 55

Hizmetlerimiz:

Copyright © 2006 Designed by Renkli Kalemler  |  internetdestek   |  Güvenlik Kamera  |  Powered by Empire