Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte güvenlik gibi hassas bir konuda, günümüzde çözümlerin en başında gelen güvenlik kamera sistemleri ile yaşam alanlarımız sürekli kontrolünüz altında.
Gözümüzün arkada kalmamasını sağlayan güvenlik kameraları sayesinde hem gerekli önemler alınıyor hem de hırsızlık gibi suçlar tespit edilebiliyor ve caydırıcı araç olarak kullanılabiliyor. Güvenlik Kamerası seçimini,
Kullanım yerine ve önemine göre yapar iseniz maksimum verimlilikte bir güvenlik sistemine sahip olabilirsiniz. Büyük boyutlu ve kaliteli görüntü öncelikli tercihiniz ise, çözünürlüğü yüksek olan kameralardan seçmek daha doğru olacaktır. Daha az bozulma ve yüksek çözünürlük ile video kalitesini en üst düzeye çıkarır. Geleneksel kameralardan farklı olarak, ip kamera sistemleri tam bir görüş alanı sağlayarak tüm odada tek bir kamera kullanmanıza izin veren ultra geniş görüş(wide-eye) lensini kullanır.
Siz evinizde, iş yerinizde değilken bile üzerindeki hareket algılama sayesinde hareket algıladığında otomatik kayıt yapar ve telefonunuza bildirim gönderir. Çalışan ebeveynler için de çocuklarını anlık takip edebilme ve çift yönlü ses iletimi sayesinde iletişim kurabilme özelliği sunar. Evinizin veya iş yerinizin güvenlik sistemi ile de bu kameranızı eşleştirerek aklınıza takılan endişelere son verebiliyorsunuz. Aslında, kolay kurulumu olan ve rahat kullanım sağlayan yüksek güvenlikli kameralar da tercihleriniz arasında yer alabilir; Bunun için ise Akıllı analiz Güvenlik Kamerası ise aradığınız tüm özellikleri tek üründe sunuyoruz.
En gelişmiş özelliklere sahip kameralar bile yanlış noktalara monte edildiklerinde verimsiz olabileceklerdir.
Görüş alanı açısından en verimli olabileceği düşünülen nokta tespit edilmelidir. Güvenlik kameraları, kurulduğu alanda sahip olduğu açıya bağlı olarak etrafı gözetler ve kaydedici özelliği sayesinde gece gündüz farketmeden görüntünün her saniyesinin yeniden izlenmesini sağlar.
Güvenlik Kamera Sistemleri Hakkında Bilgi